Tekstil ve Modaya olan 30 yıllık tutkumuz ilk olarak 2017 yılında Emodacı.com adı altında dijital bir kimliğe büründü.

Emodacı.com ekibi olarak bu tarihten itibaren moda sektöründe fark oluşturmak için Sarmark bünyesinde faaliyet göstermekteyiz.

Emodacı.com, sanal ve fiziki mağazalarda deneyimli kadrosu ve yenilikçi yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyümeyi, modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olmayı hedeflemektedir.

En güzel renkler, benzersiz tasarımlar ve uygun fiyatlar Emodacı.com şemsiyesi altında bir araya gelmiştir.

Çalışan konseptinden şehirli muhafazakar konseptine kadar modern çizgide ürün arayışında olan tüm kadınların aradıkları şıklığı ve modern çizgileri bir araya getirerek oluşturduğu koleksiyonlarla müşterilerimizde giyim tutkusu oluşturmak en büyük tutkumuzdur.

Emodacı.com, yenilikçi, müşteri odaklı, ekip çalışması ile büyüyen, şık koleksiyonlarıyla fark yaratan ve başarıya inanmış bir markadır.

Marka Tonumuz; doğal, sakin, kendinden emin, merak uyandıran, ilham verici ve moderndir.

Marka Konumlandırmamız; fiyatta “ölçülü”, tasarım, kalite, modernlik ve şıklıkta “iddialı”, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı ilişkide “hassas” kadın giyim markası.

Hedef kitlemiz; 20 yaş üstü, modayı takip eden, modern giyinmeyi tercih eden, kalite hassasiyeti yüksek ancak makul fiyatlara da önem veren kadınlar.